Site Rengi

Buhar Banyo İnşaatı

Buhar Banyo İnşaatı

Hemen hemen her boş alanda güzel bir buhar odası inşa edebiliriz. En az iki metre kare alanınız varsa, bir şey düşünebiliriz. Bir buhar odası yapmak için tek ihtiyacımız olan boş bir yer. Boş alanınızda en başından itibaren duvarlar, koltuklar ve hatta güzel kavisli bir tavan inşa edeceğiz. Duvarların ve köşelerin tasarımı, doğru geometrik şekillerin elde edilmesi için bir buhar banyosu yapımında en önemli adımdır.

Duvarlar daha sonra macunlanır ve ısı yalıtımı uygulanır. Odadaki suyun iyi drenajını sağlamak için kapağın sifonlara yatırılması son derece önemlidir.buhar banyosu inşaatında bir sonraki önemli adım tavandır: tonoz edilmelidir. Buhar banyosunun görünümü ve hissi işin kalitesine bağlıdır. Ya da basitçe söylemek gerekirse, her şey ayrıntıda gizlidir. Buhar banyoları serbest akış eğrilerine sahip olduklarında iyi görünürler. Bu formları oluşturma ve döşeme yöntemimiz, bizi diğer şirketlerden ayıran şeydir. Ustaca dikkat gerektirirler.

Yüzme havuzlarında geniş düz alanlar varken, buhar banyolarımızda mükemmel görünmek için eğriliği, detayı, şekli, açısı veya dikkat, bilgi veya sabır gerektiren başka bir unsuru bile yoktur. Sizleri tasarım stüdyomuzdaki farklı koltuk tiplerine ve öğelere bakmaya davet ediyoruz. Ve siz buradayken neden bir göz atıp buhar odamızı denemiyorsunuz?

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.