Site Rengi

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Her İhtiyaca Uygun Havuz Yapımı Hizmeti

Havuz yapımı çok geniş kapsamlı bir iş olup son yıllarda talebin en fazla arttığı uygulamalardır. Temelde iki başlık altında havuz çeşitlerini toplayabiliriz. Bunların ilki dış mekân havuzları, ikincisi de iç mekân havuzlarıdır. Her ikisinin de detayları, yapım aşamaları, yapım özellikleri birbirinden değişiklik gösterir. Firma olarak bütün alanlarda, isteğe göre havuz yapımıgerçekleştirebiliyoruz. Uzun yıllardır hizmet verdiğimiz alanda, bugüne kadar yüzlerce projeyi başarıyla tamamladık. İsteğe göre çok farklı özelliklerde ve türlerde havuzlar yaptık. Her geçen gün da daha fazlasını hayata geçirmeye devam ediyoruz.

Havuz yapımıbir proje işidir ve projenin detayları, havuz türüne, isteğe, alana, kullanım amacına göre değişiklik gösterir. Çok farklı tiplerde havuzlar vardır ve bunların bir kısmı sadece yüzme, bir kısmı sadece süs olarak kullanılabilirken bir kısmı da çok farklı amaçlar için kullanılabiliyor. Bütçenize, alan büyüklüğünüze, yerel olanaklarınıza, havuzunuzun sahip olmasını istediğiniz malzemelere göre dilediğiniz havuz çeşidini seçebilir ve uzman kadromuzdan yapımını talep edebilirsiniz.

Havuz yapımında unutmamalısınız ki yapılacak olan havuz, artık mülkünüzün bir parçası olacaktır. Bu yüzden ailenizle karar vermeli, fikir alışverişinde bulunmalı, nasıl bir havuz istediğinizinetleştirmelisiniz. Bu kapsamda firma olarak en çok yaptığımız havuzlar, yüzme havuzlarıdır ve yüzme havuzları, yer üstü ve yer altı olarak değişir. Yer altı yüzme havuzları en bilinen, klasik havuzlardır. Yer üstü havuzları ise biraz daha farklı yapıdadır ve kullanım amacına göre bunlar arsında tercih yapabilirsiniz. Yer üstü havuzlarımız genel olarak orta sınıf, daha düşük gelire sahip kişilerin tercihidir. Çünkü yer üstü havuzları daha az maliyetlidir ve bu havuzlar taşınabilir şekilde üretildikleri için bir yerden başka bir yere taşındığınızda havuzunuzu rahatlıkla yanınızda götürebilirsiniz. Kayalık alanlar dahil pek çok arazi türüyle uyumlu olan yer üstü havuzlarda en zorlu arazilerde dahi kurulum sorunu yaşamaz, her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dilerseniz yer üstü havuzunuza sonradan bir güverte ekleyebilir, yer altı havuzundan çok daha az maliyetle standart bir havuz görünümü yakalayabilirsiniz.

Havuz yapımını çok farkı şekillerde gerçekleştirebiliyoruz. Sizlerin tercihleri bizim için esastır. Bu bakımdan en fazla rağbet gören havuzlarımızdan birisi aile havuzudur. Aile havuzları, eğlence amaçlıdır ve ailenizle birlikte keyifli vakit geçirebileceğiniz bir konsepttedir. Çok büyük olmasına gerek yok. Ufak çaplı bir havuz olabilir ve biz, bu havuzunuza farklı su özellikleri, ayrıntılı elementler, kayalar ekletebilir, son derece şık bir havuza sahip olabilirsiniz. Dilerseniz kapalı havuz da tercih edebilirsiniz. Eğer soğuk bir iklimde iseniz ve yılın her günü yüzebileceğiniz, keyifli vakit geçirebileceğiniz bir havuz istiyorsanız tercihiniz kesinlikle kapalı havuz olmalı. Kapalı havuzlar daha çok basit geometrik şekillerde olur ve çatısı olan bir yapı görünümündedir. Isıtma maliyetiniz de açık havuzlara göre daha düşüktür; çünkü havuzun bulunduğu yer zaten yalıtımlıdır. Bu yüzden de ısı kaybı en aza iner.

Havuz yapımı, çocuk havuzları, mimari havuzlar, sonsuzluk havuzları, tur havuzları, dalma havuzları, doğal havuzlar, olimpik havuzlarşeklinde de yapılabilir. Firma olarak güçlü altyapımız ve uzman kadromuzla bütün havuz türlerini, istediğiniz özelliklerde inşa edebiliriz. Rahatlıkla firmamıza ulaşıp danışmanlık alabilir, hayalinizdeki havuza dair bütün detayları tarafımıza aktarıp projelendirmemizi isteyebilirsiniz.

Havuz Yapan FirmalarArasında En Tecrübelisi

Ülkemizin havuz yapan firmalar arasında en köklü geçmişe sahip firmalarından birisi olarak ihtiyacınız olan havuza dair her yardımı sunuyoruz. Bu bakımdan öncelikle ne tür bir havuz seçmeniz gerektiğine karar vermelisiniz. Seçim yaparken kesinlikle havuzunuzun şekline, boyutuna takılmamalısınız. Alan ölçülerine göre her şekilde tasarımı bizler gerçekleştirebiliriz. Sizin dikkat etmeniz gereken kullanım amacı olmalıdır. Havuzunuzun ana kullanıcılarının kimler olacağı, bu kişilerin havuzu ne sıklıkla kullanacağı, havuzda tur atmayı düşünen biri olup olmadığı ilk düşünmeniz gerekenlerdir. Yine havuzunuzda veranda olup olmayacağı, olacaksa orada nelerin bulunacağı, verandanın ne kadar alan kaplayacağı, havuzda parti gibi etkinliklerin olup olmayacağı, dışarıdan misafir alıp almayacağınız ve ailenizin ileride sayısının ne kadar artacağı ihtimallerini havuz tercihi yapmadan önce dikkate almalısınız. Bürün bunlara vereceğiniz cevaplar, ne tür bir havuza ihtiyacınız olacağını netleştirecektir.

Havuz yapan firmalar arasında seçim yaparken son derece seçici olmalısınız. Seçeceğiniz firmanın tecrübesi, altyapısı, uzmanlığı, donanımları, personel sayısı alacağınız hizmetin kalitesini doğrudan etkiler. Şunu unutmamalısınız ki, havuz yapımının en önemli parçası proje hazırlamadır. Projeniz ne kadar detaylı olur ve projeye göre hareket edilirse sonunda ortaya çıkacak havuzun kalitesi de o denli yüksek olur. Üstelik yapımı tamamlandıktan sonra ortaya çıkan sorunların onarımı son derece zordur. Kısa süreli çözümler üretilebilse de hem havuzunuzun kullanım performansı hem de kullanım ömrü olumsuz etkilenir.

Havuz yapan firmalar arasında gönül rahatlığıyla firmamızla iş birliği yapabilirsiniz. Firmamız uzman kadrosuyla havuz içi izolasyon uygulamalarında, havuz cam mozaik kaplamasında, mekanik tesisat seçimi ve kurulumunda daima yüksek performans elde etmiştir.

Havuz yaptırmayı düşünen müşterilerimizin akıllarına takılan sorulardan birisi de havuz yapım maliyeti oluyor. Maliyet, çok farklı etkenlere göre değişiyor ve havuzun ölçüsü, zemin betonu, havuzda kullanılacak fayanslar, vinil malzemeler, aydınlatma sistemleri, kullanılacak motor, temizleme filtreleri, havuzun türü maliyet üzerinde en belirleyici etkenlerdir. Firmamız sektörde daima müşteri dostu, uygun fiyatlı çözümlerin merkezi olmaktadır. Kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlı havuz yapımını gerçekleştiriyoruz. Her bütçeye ve her kullanım amacına uygun projeler üretebiliriz. Amacımız, uzun soluklu bir iş birliği içerisinde olmak ve uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz, sevdiklerinizle hoş vakit geçirebileceğiniz havuzları kullanımınıza sunmak. Yıllardır da çok sayıda projede bunu başarmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Yeni Nesil Cihazlarla Profesyonel Havuz Bakımı

Havuzlar bulunduğu mekanlarafonksiyonellik, kalite ve estetik katarlar. Fakat bütün havuzların bir de bakıma ihtiyacı vardır. Sahip olduğunuz havuzlardan dilediğiniz gibi yararlanabilmek için mutlaka düzenli olarak havuz bakımı yaptırmanız gerekir. Havuz bakımı, türüne, özelliklerine göre değişir ve bakım esnasında havuzun dip zemin temizliğinin, su yüzey temizliğinin, havuza su dolduran makinenin temizliğinin, filtre bakımlarının detaylı olarak yapılması gerekir.

En profesyonel havuz bakımı hizmetinin adresi olan firmamız, alanında yetişmiş, deneyimli personelleri ile her türlü havuz bakımını başarıyla yapmaktadır. Ekibimiz bakım esnasında yeni nesil profesyonel makineler kullanmakta, havuzunuzun her yerini kontrol etmekte ve hasarlı, sızıntı yapan alanlarının kontrolünü yapmakta, hasarlı yerlerini en iyi şekilde onarmaktadır. Hem yaz hem kışhavuz bakımı için firmamızı tercih edebilirsiniz. Su haznesinin vakum makinesiyle temizliğini yaptığımız uygulamalarımızda bütün elektrik tesisatlarının bakımını yapıyoruz. Su doldurma ve boşaltma filtrelerinin bakımını gerçekleştiriyor, dip, kenar ve su üzerinde oluşan yosun tabalarının da detaylı temizliği yapıyoruz. Havuzunuzun sadece gözle görünen sorunlarını ortadan kaldırmakla kalmıyor, aynı zamanda gözle görülmeyen zararlı bakterilerini de yok ediyoruz. Özel kimyasallarımız ile havuzlarınızı her bakımdan sonra adeta yeni kullanıma açılıyor hale getiriyoruz. Sonrasında da gerekli bütün testleri yapıp kullanıma hazır hale geldiğini onayladıktan sonra tarafınıza teslim ediyoruz.