Site Rengi

Havuz Bakımı

Havuz Bakımı

HAVUZLARIN BAKIMI

Havuzların iyi bakımı, uzun süre kaygısız bir kullanım sağlar.

İyi havuz bakımının en önemli yanı su arıtımıdır. Havuzunuzun pH ve kimyasal dengesini her zaman korumak için ihtiyacınız olan tüm ürünleri size sağlayabiliriz. Bu sadece su kristalini temiz tutmakla kalmaz, aynı zamanda havuzunuzun uzun ömürlü olmasını sağlar.

Havuzunuzun su yalıtımının, kaplamasının ve beton oluğunun su geçirmezliğini ve ayrıca havuz suyu kalitesini korumak için uygun havuz bakımı yapılır. Belirli bir kimyasal ve pH seviyesi korunur, aksi takdirde su zamanla oluğu mahveder ve havuzunuzdaki su kristal berraklığında olmayacaktır. Bu hoş olmayan sonuçları önlemenize yardımcı olacağız ve böylece inşaat çalışmalarının önümüzdeki 10 yıl boyunca dayanıklılığını garanti edeceğiz.

Bizden doğru malzemeler ve bilgilerle kendiniz yapabileceğiniz havuzun düzenli bakımına ek olarak, her sezon başında ve sonunda yılda iki kez tam bir inceleme yapmanızı öneririz. Her mevsim başında iyi çalıştıklarından emin olmak için tüm sistemleri kontrol etmenizi ve kış mevsiminin bir parçası olarak sezon sonunda tekrar kontrol etmenizi önemle tavsiye ederiz.

Yüzme havuzları tasarlarken ve inşa ederken, bakım prosedürlerini gerçekleştirmeniz için sizi eğitmeyi de sunuyoruz. Zaten bir havuzunuz varsa ve bir kişinin bakım ve malzemelere bakmasını istiyorsanız, bize bildirin.

Sadece 2015 yılında, bir sonraki sezon için bizimle bir havuz bakım sözleşmesi imzalarsanız, ücretsiz kış kaçamağı alırsınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.