Site Rengi

Havuz Tasarımı

Havuz Tasarımı

Yüzme havuzu tasarımı ve tasarımı

Her şey senin fikrinle başlar. Her zaman istediğiniz havuzu tasarlamanıza ve ihtiyaçlarınızı karşılayan havuzu tasarlamanıza yardımcı olacağız.

Havuzunuz için doğru yer nerede, hangi şekil, boyut ve derinlik en uygunudur. Havuzunuzun doğal görünmesini ister misiniz? Karşı akım mı yoksa şelale mi istiyorsunuz? Havuzunuzun geceleri nasıl görünmesini istiyorsunuz? Havuzunuzu tasarlarken ve tasarlarken tüm bunları dikkate alıyoruz.

Diğer inşaatçılar size 10 x 5 m veya 4 x 8 m standartlarını memnuniyetle sunacaklar. Havuz, hayal ettiğimiz gibi, size en yüksek indirimi sunandan satın aldığınız bitmiş bir ürün değil, bireysel görüş.

İlginç ve farklı havuzlar ve bahçeye entegrasyonu için tasarımlar ve konseptlerle dolu bir kütüphanemiz var. Onların yardımıyla, konseptlerinizi geliştireceğiz, belki de size ilham vereceğiz. Birlikte, sadece iyi görünmekle kalmayan, aynı zamanda size uyan bu havuzu seçmek için tüm malzeme kataloğumuzu inceleyeceğiz.

Tüm sorularınızın cevaplarını bulmak için tasarım stüdyomuzda zaman ayıracağız. Örneğin: havuz kime yöneliktir? Çocuklar? Mükemmel, birlikte kaymayan en uygun yumuşak zemin kaplamasını seçelim. Havuzu sadece yaz aylarında mı yoksa geçiş mevsimlerinde mi kullanmak istiyorsunuz? Havuzu yıl boyunca birkaç ay daha kullanabilmeniz için ısıtmayı ve battaniyeyi birlikte seçelim. Tutkulu bir yüzücü müsünüz, belki de uzunluklarda yüzmek istersiniz? Doğru şekli ve uzunluğu seçeceğiz, böylece kolayca 25, 50 ve 100 metre yüzebilirsiniz. Ayrıca anti-akım yüzme sistemlerimizi de inceleyin.

Mülkünüze geleceğiz, böylece sadece havuzu tasarlayamıyoruz, aynı zamanda bahçenizde hayal ettiğiniz manzaranın bir parçası haline getiriyoruz.

Kendi yüzme havuzunuzu oluşturmaya başlamak mı, yoksa sadece fikir toplamak ve tavsiye almak mı istiyorsunuz? Bize ulaşın ve tasarım stüdyomuza hoş geldiniz.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.