Site Rengi

Havuzların Faaliyete Geçirilmesi

Havuzların Faaliyete Geçirilmesi

Havuzun işletmeye alınması

Havuzun faaliyete geçirilmesi, inşaatın son adımıdır ve havuzunuzun yüzmeye ve sağlıklı bir başlangıç ​​tedavisine hazır olması için ödün vermeden uygulayacağız.

Havuzunuz hazır olduğunda tüm sistemleri test ediyoruz – pompalar, filtreler, aydınlatma ve diğer her şey 72 saat boyunca. Sadece başarılı testlerden sonra bitmiş havuzu teslim ediyoruz. Bu süre zarfında, su arıtımının doğru ve sağlıklı bir kimya seviyesi ile hazır olmasını sağlayacağız.

Bu süre zarfında havuzunuzu nasıl kullanacağınızı ve suyu nasıl tedavi edeceğinizi açıklayacağız, böylece kendinize bakmaya hazırsınız. Havuzun sezon başında nasıl başlatılacağını, kullanım sırasında suyun nasıl izlendiğini ve arıtılacağını ve nasıl kışlanacağını açıklayacağız.

Devir protokolü ile birlikte, size hızlı ve kolay kullanım talimatlarının yanı sıra eksiksiz ekipman kılavuzları ve belgeleri de sunacağız.

Havuzun keyfini çıkarmanız için teslim ettikten sonra her türlü soru ve ihtiyaçlarınız için uygun olmaya devam ediyoruz. Suyun veya başka bir şeyin uygun şekilde işlenmesinden şüpheniz varsa, bizimle iletişime geçin. Havuza bağlılığınızın olmadığından emin olmak için sezonluk hizmete alma ve kışlama da sunabiliriz. Büyük bir havuz, otel veya spor merkezi için size bir bakım sözleşmesi sunabiliriz.

Havuzunu sezonun başlangıcına hazırlamakta zorluk çeken herkes için, kıştan sonra havuzun deterjanlarıyla ilk yıkanmasını sunuyoruz. Filtrasyon sisteminin incelenmesi, gerekirse havalandırılması, havuzun doldurulması ve havuzdaki suyun ilk şok tedavisi, uygun preparatlar ve bunların tam dozu ile. Suyu sizin ve cildiniz için temiz ve zararsız tutmak için hangi preparatlara ihtiyacınız olduğu konusunda size önerilerde bulunabiliriz. Yağmurdan sonra olağandışı su renginiz varsa, bizi aramaktan çekinmeyin!

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.