Site Rengi

Havuzların Tamiri

Havuzların Tamiri

Havuzların tamiri
Havuzunuz için 10 yıl boyunca inşaat ve montaj çalışmalarını garanti ediyoruz, ancak herkes böyle bir garanti sunmuyor.

Yüzme havuzlarının onarımı, restorasyonu ve iyileştirilmesinde 10 yıldan fazla deneyime sahibiz. Küçük onarımlardan tam bir yenilemeye kadar her şeyi halledebiliriz.

Havuzunuzun onarımına mı ihtiyacınız var? Yoksa bir pompaya veya filtreye mi ihtiyacınız var? Bize ulaşın. Sorununuzu derhal halledeceğiz. Havuzunuzun parlaklığını kusursuz bir onarımla geri getireceğiz.

Bulamadığınız bir sızıntı veya sürekli düşen karolar gibi sorun daha büyükse, sorunu çözebiliriz. Onarımlarımız kusursuz.

Havuzunuzu değiştirmek veya geliştirmek mi istiyorsunuz? Aydınlatma eklemek veya mevcut LED aydınlatmasını değiştirmek mi istiyorsunuz? Spor veya masaj jetleri için bir karşı akış eklemek ister misiniz? Bunu yerine getirebiliriz.

İster bir arızadan dolayı olsun, ister sadece tasarımı daha modern bir tasarıma değiştirmek isteyin, tam bir revizyona ihtiyacınız varsa, yeni havuzlar yaparken sizinle birlikte icat edebiliriz. Mevcut havuzun hangi bölümünün hala kullanılabileceğini öğreneceğiz. Bazen, küçük bir onarımla, eski beton oluk kullanılabilir. Daha sonra yeni havuzunuzun vizyonunu oluşturmak için birlikte çalışırız.

Onarımlarımızın öncesi ve sonrası galerimizde görülebilir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.