Site Rengi

Sauna İnşaatı

12.12.2019
6
Sauna İnşaatı

Tüm ürünlerimiz arasında yapılacak en kolay ve en hızlı şey sauna yapmaktır. En son detayları sizinle açıklığa kavuşturduğumuz andan itibaren saunaya bir veya iki hafta içinde son verebiliriz.

Hızlı ve kolay monte edilebilen, hazır panel sauna seçeneklerine sahipsiniz. Boş alanınıza kurmak için sauna da seçebilirsiniz.

Buhar banyolarında olduğu gibi, Harry Potter’daki gibi herhangi bir boş alanı, banyoyu, dolabı, tavanı ve hatta dolabı kullanabiliriz ve kışın kendinizi şımartmak, rahatlamak ve iyileşmek için küçük bir yere çevirebiliriz.

Sauna kuru hava kullandığı gibi, ısıyı içeride tutmak için her zaman iyi duvar yalıtımı ile başlar. Sonra havalandırma ve güç kaynağına geçiyoruz. Prefabrik bir sauna seçmediğiniz sürece ancak o zaman saunayı kendimiz inşa etmeye başlayacağız.

Düşük reçineli ahşap kullanılmıştır. Dayanıklı ve sağlamdır. En sık kullanılan kereste, kuzey ladin, beyaz çam, kızıl sedir, baldıran otu ve Finli kuzey ladindir. Her biri yeterince iyi ve kendi avantajları, özellikleri ve özellikleri var. Abachi banklar yapmak için kullanılır: ısınmayan, kokmayan ve bakımı kolay hafif ahşap. Sonunda aksesuarlar, termometre, higrometre ve zamanlayıcı ile bitiriyoruz. Tamamen saunaya ve aksesuarlara sahip olamayacakları son dokunuşlar.

Soba için: Taşlı standart elektrikli sobaya ek olarak, size bir odun sobası veya kömür sobası sunabiliriz. Bu tür daha geleneksel sobalar, kışın genellikle ahşapla ısıtılan kır evlerinde bulunan saunaya ilgi duyabilir. Geleneksel bir Rus hamamı veya Fin açık hava saunası istiyorsanız, böyle bir ocağı öneriyoruz. Odun sobaları, odayı ısıtan yüksek ısı tutma özelliğine sahip taşları ısıtmalarıyla karakterize edilir.

Tabii ki, soba çalıştırmanın rahatlığını sadece bir tuşla tercih etmiyorsanız.

Her durumda, danışmanlarınızdan, sauna için en iyisi olan profesyonel tavsiyeler alacaksınız.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.